Pozor na PracujOnline a Profitonline, neříkají pravdu

Web PracujOnlineNarazil jsem na další zavádějící stránky o obchodování binárních opcí, které nabízejí zázračný systém, který vám má vydělávat tisíce eur měsíčně. Jsou to stránky PracujOnline.net a systém Porfitonline. Nedá se jim ale věřit.

Takových stránek jsem viděl v angličtině už mnoho, vždy se jedná o příběh, jak někdo dokáže velmi snadno vydělávat na binárních opcích díky nějakému zázračnému programu, který umí předpovídat cenové pohyby. Vždy to ale byl podvod. Podle mě je to i případ Profitonline.

Jakýsi Jan Kovanda si hraje na reportéra, ale nevíme jakého média, nemá žádnou historii, žádné kontaktní údaje, nic. Ukazuje obchodní systém, který má velmi vysokou úspěšnost u binárního obchodování opcí, takže vlastně můžete vydělávat, aniž byste cokoliv uměli a znali. To je samozřejmě nesmysl.

Obchodování binárních opcí je stejné jako jakékoliv jiné obchodování s cennými papíry, vydělávat s ním můžete, jen pokud se naučíte obchodovat. Žádný program to za vás neudělá!

Ale zpět k PracujOnline, ProfitOnline a Janu Kovandovi. Velmi vtipné je, jak se v pravém rámci stránky odpočítávají poslední volná místa pro daný den, ale když stránku znovu načtete v internetovém prohlížeči, najednou je míst opět plný počet. Ten odpočet tedy je podvod.

Údajné zkušenosti s ProfitOnline

Vymyšlené/zkopírované zkušenosti.

Pak jsem také prověřoval ty ohlasy a zkušenosti údajně spokojených obchodníků, jako je v první řadě Lucie Květoňová z Prahy. Jak se ukázalo, jsou to ohlasy falešné, fotky jsou zkopírované ze zahraničních stránek, takže je to celé vymyšlené s cílem vás přesvědčit. Jen se podívejte na ta jména, Lenka Filas, Jana Bilka, Jakob Doman. Typicky česká, že?

Takové stránky dělají binárním opcím strašně špatnou reklamu. Typicky totiž osloví někoho, kdo o nich nic neví, a podvodně ho nalákají k obchodování. Když pak dotyčná osoba obchoduje podle signálů z takového systému, výsledkem je ztráta. Takový člověk pak od obchodování odchází znechucený.

Jenomže skutečnost je taková, že na binárních opcích můžete vydělávat peníze, stejně jako třeba na akciích nebo komoditách. Úplně nechápu, proč se třeba tolik nemnoží rádoby zázračné obchodní systémy na akcie. Možná proto, že povědomí o nich je u lidí mnohem větší, takže by tak snadno neuvěřili, že jim někdo nebo něco bude vydělávat peníze jen tak zadarmo. Binární opce jsou relativně neznámé, takže je snadnější lidi přesvědčit…

V každém případě si je můžete vyzkoušet na demo účtu zdarma a pak se rozhodnout, jestli je chcete skutečně obchodovat a pokusit se s nimi vydělávat peníze.

Shrnutí
Datum
Název
ProfitOnline na PracujOnline.net
Hodnocení
11stargraygraygraygray

10 komentářů u „Pozor na PracujOnline a Profitonline, neříkají pravdu

 1. Richard

  coctricks.com zajímavé, tady se ti lidé jmenují jinak , asi to fakt bude podvod, nehledě na to , že ta pani je smyšlená , a fotky těch lidí ukradeny z jiných projektů

   1. Patrik

    Dobrý den, také jsem naletěl jako vy a chtěl jsem se zeptat jak jste dostala ty peníze zpátky když píšete že jste vložila 100€ a přišla o 75€??

    děkuji moc za radu

  1. Lída

   Paní Lucie Květoňová je ve skutečnosti herečka z Olomouckého divadla Lenka Kočišová. (100% bezdětná 😉 )

 2. alexander

  europaonline.co/novafx/yh/cz/index.html – asi to stejný, mají to na http://www.yahoo.com hned na hlavni stránce uvádějí :
  Czech’s New Cash Formula Unleashed
  Many people in Czech are making €500 per day with this unique method! Learn how you can do it too! a odkaz výše

 3. Patrik

  Dobrý den, také jsem naletěl jako řada z Vás. Chtěl jsem se zeptat zda jste někdo ověřoval svůj účet na EZTrader.com pro výběr. Snažím se nějak vydělat mých 100€ abych mohl dostat peníze zpět, ale bojím se ověřovat účet.
  Děkuji za radu

 4. Misa M.

  je to hnusný podvod. na šťastie o tom informujete aj vy aj niekto ďalší. mali by o tom vedieť aj ďalší. ved o tom hnusnom podvode nie je nikde nič pekneho. a ludia to musia asi kupovaat ked sa im stale dari podvadzat a zobrazovat reklamy.

 5. johny texy lelit

  Podvod jak Brno, už tam mají vložené i příspěvky z 29.12.2015, 30.12.2015, na takové lidi poslat *, aby s nimi udělali pořádek, naše policie a soudy jim lezou pouze do p.dele, čím to asi bude, že by vyššími
  platy než od státu, na tyto lidi placených z naších daní by se měl někdo podívat, ale asi není kdo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *