Špatné zkušenosti s brokerem binárních opcí ETX Capital

Při našem pátrání na ohlasy o brokerech jsme narazili na jednu poměrně zásadní zkušenost s ETX Capital. Obvykle se zpětné vazbě od jednoho obchodníka nedá přikládat největší význam, protože nikdy nevíte, kdo za ní stojí, jestli je reálná a podobně.

Ovšem tento obchodník poskytl ve své recenzi citaci ETX Capital, která je z hlediska obchodování binárních opcí velmi podstatná, původní článek: http://www.webove-stranky-brno.cz/negativni-zkusenosti-s-etx-capital.

Jde totiž o to, že broker zcela otevřeně přiznává, že aplikuje na binární opce spread, což je poměrně zásadním důvodem, proč u něj neobchodovat.

Standardem je obchodování bez rozdílů mezi nákupní a prodejní cenou a bez jakýchkoliv dalších poplatků. Pokud je někdo zavádí, stává se zcela nekonkurenceschopným.

Kdo se tedy rozhoduje, u koho bude obchodovat, měl by tuto zkušenost s ETX Capital vzít v úvahu. Kdo už u něj obchoduje, měl by se zaměřit na to, za jaké ceny jsou jeho obchody uzavírány.

Shrnutí
Datum
Název
ETX Capital broker
Hodnocení
11stargraygraygraygray

2 komentáře u „Špatné zkušenosti s brokerem binárních opcí ETX Capital

  1. jan

    Ano jak ETX tak i GKFX mají spredy všude ale jsou dost nepatrné, kromě spredů této společnosti nic neplatíte a máte všechny služby zdarma, u ostatních brokerů nemáte sice tolik spredů ale máte tam poplatky všude, poplatek za vedení účtu, poplatek za obchodního splecialistu, poplatek ze zisku, spred zaplatíte jen jednou a ať si vyděláte jakoukoliv částku je vaše, pro ty co neví co je spred je to vlastně cena za to že jste mohl vstoupit na trh, třeba uzavřete pozici na 1000 usd a ta vám roste, uzavřete ji na 2500 usd a z toho samotný spred bude třeba 10 usd což je naprosto zanedbatelná částka když shrnete co vám nabízí za služby zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *