5 důvodů, proč je FM Profits Maker podvod

FM Profits MakerNa trhu se objevila nová nabídka obchodního systému pro binární opce, jmenuje se FM Profits Maker.

Podle propagačního videa má být The Profits Maker schopný vydělávat každému uživateli tisíce dolarů denně, a to zcela automatickým obchodováním binárních opcí. Uživatel tak údajně nemusí nic znát nebo umět, stačí mu aktivovat software.

Profits Maker je přitom k dispozici bezplatně na první tři měsíce, poté má uživatel platit 1% poplatek ze zisků, které mu obchodní platforma vygeneruje.

Proč je FM Profits Maker podvod

V článku Nehorázný podvod FM Profits Maker – recenze na OpceBinarni.cz předložili důkazy, že se jedná o podvodný systém, který má za cíl připravit uživatele o peníze, nikoliv jim je vydělat.

1. Je třeba platit

Celé představení FM Profits Maker se točí kolem toho, že je systém zadarmo. Ale není to pravda, přístup k němu uživatel nezíská, dokud u vybraného brokera nevloží vlastní peníze na obchodní účet.

2. Zkušenosti

Uživatelské recenzeV představení systému je vidět několik obchodních účtů a výsledků obchodování binárních opcí, které mají patřit konkrétním uživatelům. Tyto zkušenosti mají dokazovat, že je Profits Maker ziskový systém.

Ovšem všechny tyto uživatelské recenze jsou falešné, obrázky jsou komerčního charakteru a nereprezentují skutečné uživatele systému.

3. Podvodný software

Profits Maker je založený na aplikaci, která byla použita už u mnoha podvodů s binárními opcemi, jedno z jejích prvních jmen je EZ Trading Bot. V tomto případě byla přejmenována na Profits Algorithm, ale jedná se o stejný program, který uživatelům ve skutečnosti prodělává peníze.

4. Ověření

FM Profits Maker má být důvěryhodný díky tomu, že jeho výsledky ověřila a potvrdila organizace Trade Verify. To je ale neexistující organizace, jejíž webové stránky už nejsou ani dostupné. Když v minulosti byly, mnoha recenzentům se podařilo prokázat, že se jedná o účelově založené stránky na podporu podvodů.

5. Regulace

To, co Profits Maker nabízí, je ve své podstatě investiční poradenství a zprostředkování investičního obchodování, což jsou v Evropě regulované činnosti. A Profits Maker nejenže neuvádí žádné informace o finanční licenci, dokonce ani neuvádí žádné identifikační a kontaktní údaje subjektu, který službu poskytuje.

Hodnocení

FM Profits Maker je podvod založený na principu a programu, který v minulosti použila řada jiných podvodů. Obchodování s tímto programem vede ke ztrátám.

S binárními opcemi je vždy třeba začínat na demo účtu, kde je možné si obchodování vyzkoušet zcela bez rizika a objektivně se rozhodnout, zda v něm chce investor pokračovat i na reálném účtu.

Shrnutí
Datum
Název
FM Profits Maker
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář