Broker Topoption má novou obchodní platformu

topoptionV Česku nejoblíbenější broker binárních opcí Topoption vylepšil svoji obchodní platformu, nyní je uživatelsky přívětivější a nabízí více možností pro práci s grafy.

Doposud jsme si jako obchodníci museli vystačit u Topoption jen se základním zobrazením historie ceny, se kterým se v podstatě nedalo nijak pracovat, ale tak to bylo téměř u všech brokerů.

Teď ale přišel upgrade, který podle dosavadních poznatků znamená několik změn k lepšímu. V první řadě se platforma zrychlila, práce s ní je příjemnější a hladší. Přepínání mezi grafy a opcemi je svižné a jednoduché.

V druhé řadě je také rychlejší výběr podkladových aktiv, protože můžete napsat nebo začít psát název vybraného aktiva do rolovací nabídky, čímž se k němu dostanete rychleji.

Další nespornou výhodou nové obchodní platformy je práce s grafy. Na záložce PRO teď máte k dispozici nástroj pro zobrazování grafů, který se stále nevyrovná samostatným řešením, ale už se s ním dá slušně pracovat.

Můžete volit různá zobrazení cenových úseček, můžete volit různé časové úseky neboli time framy, a dokonce můžete do grafů přidávat ukazatele neboli indikátory. To vše proto, aby se vám lépe předvídal pohyb ceny při obchodování s binárními opcemi.

Topoption tak jednoznačně udělal krok správným směrem a je vidět, že na své obchodníky myslí.

Shrnutí
Datum
Název
Obchodní platforma Topoption
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář