Co jsem zjistil o brokerovi IQ Option

Po zveřejnění článku o tom, že IQ Option nabízí demo bez vkladu, se mně ozvalo několik lidí s dotazy, jestli o tomto brokerovi binárních opcí nevím něco víc.

Zkusil jsem tedy pátrat po českých i zahraničních stránkách a závěr je, že jsem nenašel nic, co by mě vyloženě odradilo od obchodování u tohoto brokera.

Našel jsem jednu stížnost, že jde o podvod, ale nebylo to nijak doložené. Takových stížností jsem viděl snad na všechny brokery, mám pocit, že to bude konkurenční boj mezi firmami. Ale zaručit to nemůžu, je to jen můj dojem na základě toho, že to nebylo ničím podložené.

Pak jsem také našel jedno video na Youtube, ve kterém jeden obchodník ukazoval, že se mu seká platforma a že nemůže obchodovat, v čemž viděl záměr brokera. V komentářích pod videem se ale nikdo jiný nenašel, kdo by měl takové problémy. Na veleznámém FX Empire je hodnocení velmi kladné.

V Česku je IQ Option známý jen málo, našel jsem nějaké zkušenosti a recenzi, které o něm hovoří, ale nejsou to dlouhodobé osobní zkušenosti. Ono to možná bude dáno také tím, že IQ Option je na trhu tuším teprve od loňského roku a nenabízí češtinu, takže si moc lidí nemohlo vyzkoušet.

Co říct na závěr. Asi bych postupoval opatrně. Výhodou je, že to v tomto případě jde, protože minimální vklad na účet je jen 10 dolarů. Navíc si nejdřív můžete vyzkoušet demo zadarmo bez vkladu, takže se to dá oťukat opravdu krok za krokem, na rozdíl od jiných brokerů, u kterých musíte v prvním kroku složit peníze na účet, než budete moct cokoliv dělat.

Shrnutí
Datum
Název
IQoption
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář