Podvody na binárních opcích

Lidé, kteří se zajímají o obchodování binárních opcí, často nedokáží rozlišit, co je podvod a co není. Protože stránek na téma binárního obchodování je nesčetně mnoho a je těžké se v záplavě informací zorientovat.

Není třeba opakovat, že binární opce jako takové podvod samozřejmě nejsou. Jsou to v podstatě cenné papíry podobně jako akcie, prostě se s nimi dá obchodovat a vydělávat peníze.

Ovšem stejně jako se vám někteří budou snažit tvrdit, že máte investovat ohromné peníze do akcií společnosti xy, protože jejich cena určitě poroste, stejných zaručených rad se dočkáte i u binárních opcí. A v tom často spočívají podvody.

Někteří vám budou vyprávět vymyšlené příběhy, jak zázračně zbohatli binárním obchodování, ale ve skutečnosti to bude reklama brokera, který si nahání nové klienty.

Jiní vám zase budou nabízet automatizovaný obchodní systém, který vám má sám vydělávat velké peníze. Jenomže i tady platí, že to je jen placená reklama makléřské společnosti, která tak získává nové klienty.

Když to tedy sečteme a podtrhneme, tak binární opce a podvody jsou dvě oddělené věci. Podvody spočívají v tom, že vám někdo lže o tom, jak rychle můžete zbohatnout obchodováním, jen proto, aby vás dotlačil k určitému brokerovi.

Ovšem vydělávání pomocí binárních opcí nejde ze dne na den, musíte se nejdřív naučit obchodovat a vybrat si spolehlivé brokera.

Napsat komentář