Funguje iRobot na binární opce?

irobot-binarni-opceNový robot na binární opce jménem iRobot slibuje až 85% úspěšnost obchodů. Jestli je to reálný slib, se dozvíte v této recenzi.

Podle logických předpokladů by nabídky tipu iRobot neměly mít žádnou šanci, ale jejich množící se výskyt napovídá pravému opaku. Lidé zjevně chtějí věřit tomu, že jim někdo bude dávat peníze zadarmo, i když je to nesmysl.

Na přesně takovém nesmyslu stojí robot iRobot. Je zadarmo a má a za vás obchodovat binární opce s úspěšnosti až 85 procent. To by znamenalo velké zisky za nicnedělání, protože program samozřejmě funguje automaticky. Přesto se najde řada lidí, kteří jsou ochotné takovém nesmyslu věřit.

IRobot je samozřejmě podvod. A to ve své podstatě dobře známý, protože stojí na programu, který využívá celá řada dalších robotů, takže jsou s ním velké zkušenosti.

A jaké jsou ty zkušenosti? Výhradně negativní. A to jednoduše proto, že se jedná o ztrátový program, který prodělává peníze.

Pokud si ho vyzkoušíte, možná uvěříte opaku, protože v rámci zabudovaného testovacího účtu vám iRobot bude ukazovat ohromné výsledky. Jenomže podvodem, protože si obchody vymýšlí a nezasazuje je do reálných tržních cen. Demo výsledky jsou proto falešné.

Kdo se tímto způsobem nechá oklamat a nechá robota obchodovat s vlastními penězi, spláče nad výdělkem, respektive nad ztrátou. V reálném tržním prostředí robot peníze rychle podívá a prakticky neexistuje cesta, jak se k nim dostat zpět. Leda že by někdo dokázal dohnat tvůrce iRobota k zodpovědnosti, což by ale bylo velmi obtížné, protože jeho vlastníci a provozovatelé zůstávají v anonymitě.

A to je mimochodem jeden z varovných signálů, robot představuje investiční službu, která podléhá regulaci, takže by za ním měl stát veřejný a regulovaný subjekt, ale to tak samozřejmě není.

Na závěr si tedy odpovězme na otázku z titulku článku. Ne, iRobot nefunguje, generuje ztráty. Můžete si to ověřit na bezplatném demo účtu.

Shrnutí
Datum
Název
iRobot
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář