Jak se orientovat mezi brokery binárních opcí

brokerKdo si vybírá brokera, u kterého bude obchodovat opce, stojí před nelehkým úkolem. Na trhu je totiž obrovské množství makléřů a falešných recenzí. Navíc brokeři přicházejí o licence, dostávají pokuty a podobně, viz. zprávy na A1Finance.

Na svých stránkách uvádím seznam brokerů, na které jsem zatím neslyšel žádné špatné ohlasy, alespoň ne ověřené špatné ohlasy, u kterých by někdo předložil důkaz případného pochybení ze strany brokera.

Protože dalším problémem je konkurenční válka mezi těmito společnostmi, bojují o klienty, takže některé z nich využívají špinavé taktiky a špiní konkurenty v internetových diskuzích a článcích. Tudíž není snadné se zorientovat v tom, co je skutečné a co pomluva.

Ale abych se vrátil k tématu tohoto článku, jak se tedy orientovat? Je to mix několika věcí. Podívejte se nejen na doporučované brokery, jako jsou v mém seznamu, ale také si projděte diskuze a zprávy. Respektive vyhledejte si ohlasy, zkušenosti a zprávy o vhodných kandidátech. Vybírejte si jen mezi regulovanými firmami a vždy si ověřte, že údaje o regulaci jsou pravdivé.

Ideální je, pokud broker nabízí demo zadarmo a bez vkladu, protože pak si ho můžete vyzkoušet bez závazku. V tuto chvíli to ale, pokud vím, dělá jen IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení). U ostatních musíte nejdřív vložit peníze na skutečný účet, pak dostanete omezené demo.

Nicméně zcela jistě začínejte vždy na demu, a pokud vám něco nesedí, vyzkoušejte jiného brokera. A to platí i pro živé obchodování. Samozřejmě myslím zásadní věci, které jsou pro vás těžko překonatelné.

Nejdůležitější jsou nakonec vaše vlastní zkušenosti. Na těch je třeba založit své rozhodování o tom, u jakého brokera budete obchodovat binární opce.

Napsat komentář