Demo na binární opce/kryptoměny

Než se pustíte do skutečného obchodování s vlastními penězi, měli byste si nejdříve vyzkoušet binární opce demo účet. Ten nabízí reálné obchodní prostředí, jediným rozdílem je to, že peníze budou virtuální.

Demo účet bez nutnosti vkladu peněz

BrokerPojištěný vkladRegulace 
IQ OptionAnoAnoNavštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.

Můžete tedy při tom nasimulovat všechny aspekty obchodování, kromě jednoho, a tím je psychologie. Je zřejmé, že když nebudete riskovat vlastní peníze, budete mnohem víc v klidu, než když budete obchodovat naživo a riskovat svůj vlastní kapitál.

Přesto se samozřejmě vyplatí si demo účet na binární opce pořídit. Naučíte se na něm totiž nejen obchodovat ve smyslu čistě technickém (zadávání příkazů do platformy brokera a podobně), ale také si můžete ověřit, jak dokážete být ziskoví.

Platí totiž, že pokud nebudete vydělávat s virtuálními penězi, s těmi skutečnými určitě také ne. Bohužel může ale nastat opak, a to v případě, že přechod na live nezvládnete po psychické stránce. Ale od toho je tu trénink a cvičný účet na binární opce, abyste vypilovali co nejvíce aspektů zadarmo, aniž by vás to cokoliv stálo, pokud se nebude dařit, nebo třeba pokud budete dělat chyby.

Cvičné účty nabízejí brokeři zatím většinou jen k reálným účtům, ale najde se jedna výjimka, kdy ho dostanete bez vkladu. Pokud si vyberete demo s vkladem, budete si muset otevřít skutečný účet a složit na něj alespoň minimální vklad, a pak požádat brokera, aby vám k němu zadarmo přidal cvičný účet pro vaše učení a pokusy.

Kromě tohoto přehledu můžete také využít seznam demo účtů na OpceBinarni.

3 komentáře u „Demo na binární opce/kryptoměny

Napsat komentář