Jaká je pravda – Miroslav Kadlec a spam na binární opce

miroslav kadlecDo našich schránek už několikrát dorazil email (nebo spíš spam) od pána jménem Miroslav Kadlec, který tvrdí, že „vydělal pořádné peníze na internetu“ tím, že obchoduje binární opce. Řekněme si hned na úvod, že je to podvod neboli fake neboli hoax.

Obchodováním binárních opcí je možné vydělávat peníze, ale Miroslav Kadlec neexistuje a jedná se jen o reklamu brokerovi Anyoption. Je to smyšlený příběh, který vás má nalákat k okamžitému a bezhlavému obchodování, ale binární obchodování je seriózní věc, ke které je třeba přistupovat s respektem.

Že je Kadlec kamioňák z Nového Zélandu zbohatnuvší na binárních opcích fiktivní osoba, dokazuje nejlépe fakt, že na jeho webu jsou kradené fotky a stejný web existuje v různých jazycích, ale s jinými jmény. Když pak budete studovat detailně jeho stránky, zjistíte, má jeho příběh několik velkých děr.

Z pohledu binárních opcí je důležité, že si ani neumí spočítat, kolik se s nimi dá vydělávat, což svědčí o tom, že o nich nic neví.

Vzhledem k tomu, jak jsou jeho stránky postavené, a šířené mezinárodně, mám podezření, že je to reklama placená brokerem. Ke své smůle si ale Anyoption vybral nešikovného člověka nebo agenturu, která používá podvodné taktiky, přičemž o binárních opcí téměř nic neví.

Na jedné straně je sice hezké, že se binární opce dostávají do povědomí širší veřejnosti, protože se skutečně jedná o velmi zajímavý a potenciálně výdělečný nástroj, na straně druhé k tomu nepotřebují podvodnou reklamu. Pokud chcete vydělávat peníze na binárních opcích, musíte tomu věnovat určitý čas a úsilí, důležité je také mít účet u spolehlivého brokera a začít na demo účtu.

Shrnutí
Datum
Název
Miroslav Kadlec binární obchodník
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář