Novinky

Na těchto stránkách budeme publikovat články na téma binárního obchodování. Budeme monitorovat nejen novinky, ale také obchodní systémy, brokery a zkrátka vše, co se obchodování binárních opcí týká.

To si v posledních letech prošlo poměrně živelným vývojem, masově se rozšířilo teprve před dvěma lety a teprve teď se začíná stabilizovat. Proto je pořád hodně novinek a věcí, na které je třeba si dávat pozor.

V první řadě jsou to podvody, které lákají lidi k obchodování, respektive jim slibují nereálné zisky, na ty je třeba si dávat pozor. Také je tu celá řada automatických systémů, které slibují zisky, ale ve skutečnosti vám způsobí jen ztráty.

Věnovat se také budeme brokerům, kterých je obrovské množství a není vždy úplně snadné se v nich zorientovat. Vybrat si toho správného makléře nemusí být pro začátečníky úplně snadné, takže i v tom se pokusíme usnadnit obchodníkům orientaci.

A konečně je tu také celá řada obchodních systémů z různých fór a webů, ale většina z nich je úplně k ničemu, řadu jsme jich testovali a výsledky vždy byly neslavné. Všechny tyto zkušenosti a poznatky tu budeme sdílet.

Pokud budete mít dotazy, můžete je klást pod našimi články a my se na ně budeme snažit odpovídat.

Napsat komentář