Podvod SuperAlertsPro – recenze, zkušenosti, diskuze

superalertspro systémPodvodníci na binárních opcích mají nový program, jmenuje se „SuperAlertsPro“ a údajně ho vyvinul jakýsi Tomáš Brabec. Podíváme se na něj v této recenzi.

Super Alerts Pro má být obchodní systém na binární opce, který generuje signály pro vstupy do obchodů. Samozřejmě velmi ziskové, protože ho vyvinul zkušený burzovní obchodník Tomáš Brabec, který díky němu vydělává měsíčně více než třicet tisíc eur.

Systém jsme otestovali a naše zkušenosti se SuperAlertsPro jsou velmi negativní. Úspěšnost obchodů byla 48 procent, což je skoro to samé, jako kdybyste si před obchodováním házeli mincí. Je tedy zřejmé, že se nejedná o žádnou dobrou strategii, která by měla skutečný edge, tedy konzistentní výhodu.

A o ni u obchodování binárních opcí jde. Záleží na procentuální návratnosti opcí, které obchodujete, ale obecně se dá říct, že pokud budete mít úspěšnost větší než 60 procent, budete vydělávat. Pokud má nějaká strategie úspěšnost kolem 50 procent, znamená to, že v ní v podstatě nic není, neobsahuje žádnou myšlenku, žádný edge, který by z hlediska trhů dával smysl.

Ostatně tohle je problémy většiny obchodních systémů, které jsme testovali. Některé jsou špatné, i když to jejich autoři myslí upřímně, ale prostě nemají dostatek zkušeností, takže nevědí, že jejich nápady prostě na trzích nefungují.

Druhá kategorie, do které podle nás bohužel spadá i SuperAlertsPro, jsou systémy, o kterých autoři moc dobře vědí, že jsou k ničemu, ale byly vybudovány jako marketingový nástroj, a k tomu se také používají. V tomto případě vše nasvědčuje tomu, že vše bylo postaveno tak, aby byli nahnáni nový zákazníci brokerovi Anyoption. Problém je, že když začnou obchodovat podle SuperAlertsPro, svoje vklady prodělají.

Co se týče samotné osoby Tomáš Brabce, podle všeho neexistuje, (více zde). Takže se tomuto systému raději vyhněte. Pokud chcete na binárních opcích vydělávat peníze, budete je muset obchodovat sami.

Obecně platí, že je lepší se vyhnout jakémukoliv obchodnímu systému, který si nemůžete nejdřív vyzkoušet na demo účtu zdarma bez rizkování vlastních peněz.

Shrnutí
Datum
Název
SuperAlertsPro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

9 komentářů u „Podvod SuperAlertsPro – recenze, zkušenosti, diskuze

 1. vladimir

  prave ted sleduji super alerts pro. vysledek ? 4 uspesne aukce, 1 proherni. v podstate bych vynechal tipy na zlato ktere zatim vzdy konci prohrou , a zameril se na aukce, predevsim meny, ktere slibuji uspesnost nad 90 %.
  jeste sem napisu vecer komentar, vse zapisuju
  : )
  zatim dava 80% ..
  uprimne nejsem zadny sasek co tu stranku zalozil ale obycejny zacinajici “broker” a opravdu jsem zvedavy jak to bude vypadat vecer.

 2. Juraj zmožek

  Ano i já jsem naletěl. Poslal jem 15O€ na anyoption. Pak jsem četl recenze a rozhodl jsem se, že nebudu se o to pokoušet. Požádal jsem o vrácení zaslaných peněz a jak T. Brabec tvrdil, že budou vráceny zpět. To ale není pravda, poslali zpět pouze 100 €. Tak mne to stálo 200.- Kč za poslání zahraniční platby a 5O € za poslání zpět.
  Juraj

 3. jana

  Prosím o pomoc! Zaregistrovala jsem se u Anyoption na základě reklamy na Superalertspro a zaslala 200 Euro. Ale když mě operátorka kontaktovala vůbec nevěděla o jaký program jde ani mi nebyla schopna jako totálnímu začátečníkovi vysvětlit jak obchodovat. Od té doby se absolutně nemůžu spojit s jakýmkoli operátorem, natož českým (neumím anglicky) Peníze z účtu mi nechtějí vrátit ptž mi tam připsali jakousi prémii 20 Euro a i když jsem si chtěla vybrat jen svých 200, napsali mi že je nedostanu dokud neuskutečním obchod a alepoň těch 200 neinvestuju. Jenže já tomu totálně nerozumím a ani mému synovi se nepodařilo se s nikým spojit. Na obou cz telefonech je stále záznamník a nikdo to nebere. Už jsem psala i písemně ale NIC ! Vůbec nevím jak z toho ven, už přemýšlím že se obrátím na policii ale pochybuju že s tím něco udělají… Navíc se mi teď nedaří ani přihlásit, stále to po mě chce nové heslo a když ho tam dám stejně mě to nepustí a stále to hlásí nějaké chyby…Prosím vás neporadíte někdo co s tím? Moc předem děkuji

Napsat komentář