POPLACH, Akademie Wagnera je podvod

V této recenzi se podíváme na podvod jménem Akademie Wagnera, kterou má na svědomí Vojtěch Wagner.

Při sledování ekonomických zpráv na jednom zahraničním serveru jsem zahlédl reklamu s pánem pózujícím u ferrari a na obrázku bylo uvedeno, že je možné si vydělávat hodně peněz. Se zaujetím jsem na reklamu kliknul a ocitl jsem se na stránce The Wallet Magazine, která uváděla příběh Akademie Wagnera.

Akademie Wagnera je sprostý podvod

vojtechwagnerCelý příběh vypadal podezřele, a než abych zkoumal detaily, spustil jsem vyhledávač a našel recenzi Akademie Wagnera. V té na mě vypadlo hned několik důkazů potvrzující moje podezření.

V první řadě samotný příběh je hodně úsměvný, Wagner vás zadarmo naučí obchodovat binární opce tak, abyste se stali milionáři. Údajně to tak udělal už s více než deseti tisíci lidí. Zkrátka milionářský program zadarmo. Tento přihlouplý příběh ostatně vypráví take Abramovičova Akademie.

recenzeA při bližším zkoumání vyjde najevo, že se jedná o její věrnou kopii. The Wallet Magazine samozřejmě není žádný skutečný magazín, ale jen stránka založená účelově na podporu tohoto podvodu. Vojtěch Wagner je samozřejmě smyšlená osoba, dokazuje to fotka z databanky.

A co zkušenosti a recenze uživatelů Akademie Wagnera? Opět fiktivní, opět s fotkami z databanky. A místopřísežné prohlášení účetního Vojtíška je humornou tečkou za jinak velmi smutným příběhem o podvodu.

Takže hádejte, co se stane, když se v akademii registrujete? Jako první si budete muset otevřít účet u brokera, kterého vám určí podvodníci, co stojí za akademií. A budete si na něj muset poslat peníze. Pak začnete dostávat naprosto bezcenné tipy na obchodování, kterých když se budete držet, prodělají vám peníze. Tím to celé pro vás skončí, ztrátou peněz.

Hodnocení

Tato recenze Akademie Wagnera nemůže skončit jinak, než konstatováním, že se jedná podvod, který už tu jednou byl. Pokud nechcete, aby vám prodělal peníze, tak se mu vyhněte.

Pokud chcete obchodováním skutečně vydělávat peníze, otevřete si demo účet a nejdříve si to vyzkoušejte bez rizika. Pak se rozhodněte, jestli je to něco, co vás zaujalo a co se chcete naučit.

Shrnutí
Datum
Název
Akademie Wagnera
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář