Pozor, Honza Šrámek z 25.000 Kč Denně je podvodník!

25000denneNa českém internetu se objevily stánky 25.000 Kč Denně se jménem Honza Šrámek, je jim věnována tato recenze.

Šrámek se ve svém videu prezentuje jako člověk, který zbohatl obchodováním binárních opcí díky programu, který sestavil se svým přítelem, jenž dlouho pracoval v bankovním sektoru.

Tento program údajně vydělává 25.000 Kč denně neboli 700.000 Kč měsíčně. Jelikož je zcela automatizovaný, může ho prý používat kdokoliv, a nemusí mít při tom žádné znalosti z oblasti binárního obchodování.

25.000 Kč denně je coby obchodní program nyní zadarmo, protože Šrámek údajně potřebuje získat reference, aby ho mohl později prodávat za 15.999 Kč.

Důkazy o podvodu

Web 25.000 Kč Denně je poměrně nový, přesto na něj už existuje celá řada recenzí, za zmínku stojí především:

http://opcebinarni.cz/masivni-podvod-25000-kc-denne-recenze

http://czinvestor.cz/binarni-opce/podvody-s-binarnimi-opcemi/5-duvodu-proc-je-25000-kc-denne-podvod

V nich jsou uvedeny důkazy, že je 25.000 Kč Denně podvod a Honza Šrámek podvodník. Uveďme alespoň následující:

  • Honza Šrámek je anonymní postava, velmi pravděpodobně zcela fiktivní, která neudává žádné kontaktní informace a informace o licenci pro poskytování investičních služeb.
  • 000 Kč Denně není program zadarmo, abyste ho mohli používat, musíte vložit peníze na obchodní účet u brokera, jehož výběr nemůžete nijak ovlivnit.
  • Celý program je de facto je cestou, jak vás navést k obchodování přes podvod Ultimate4Trading, jehož obchodní platforma falšuje demo výsledky, ztráty přepisuje na zisky. S reálnými penězi pak pochopitelně prodělává.

25.000 Kč denně je ten marketingová platforma s fiktivním příběhem plným lží, která představuje novou tvář starého podvodu, který lidem prodělává peníze. To se dá konstatovat se stoprocentní jistotou, protože s Ultimate4Trading jsou rozsáhlé nejen české, ale i mezinárodní zkušenosti.

Hodnocení

25.000 Kč Denně je web, jehož jediným cílem je vás nasměrovat k používání podvodného programu, který prodělává peníze, protože není založen na žádné skutečné strategii.

A zisková strategie je přesně to, co potřebujete pro vydělávání peněz na binárních opcích. K jejímu vytvoření slouží skutečné demo zdarma u regulovaného brokera, které poskytuje nezkreslené výsledky.

Všechny programy, které nabízejí výdělky zadarmo na binárních opcích, jsou podvod.

Shrnutí
Datum
Název
25.000 Kč Denně - Honza Šrámek
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář