Pozor na PracujOnline a Profitonline, neříkají pravdu

Web PracujOnlineNarazil jsem na další zavádějící stránky o obchodování binárních opcí, které nabízejí zázračný systém, který vám má vydělávat tisíce eur měsíčně. Jsou to stránky PracujOnline.net a systém Porfitonline. Nedá se jim ale věřit.

Takových stránek jsem viděl v angličtině už mnoho, vždy se jedná o příběh, jak někdo dokáže velmi snadno vydělávat na binárních opcích díky nějakému zázračnému programu, který umí předpovídat cenové pohyby. Vždy to ale byl podvod. Podle mě je to i případ Profitonline.

Jakýsi Jan Kovanda si hraje na reportéra, ale nevíme jakého média, nemá žádnou historii, žádné kontaktní údaje, nic. Ukazuje obchodní systém, který má velmi vysokou úspěšnost u binárního obchodování opcí, takže vlastně můžete vydělávat, aniž byste cokoliv uměli a znali. To je samozřejmě nesmysl.

Obchodování binárních opcí je stejné jako jakékoliv jiné obchodování s cennými papíry, vydělávat s ním můžete, jen pokud se naučíte obchodovat. Žádný program to za vás neudělá!

Ale zpět k PracujOnline, ProfitOnline a Janu Kovandovi. Velmi vtipné je, jak se v pravém rámci stránky odpočítávají poslední volná místa pro daný den, ale když stránku znovu načtete v internetovém prohlížeči, najednou je míst opět plný počet. Ten odpočet tedy je podvod.

Údajné zkušenosti s ProfitOnline

Vymyšlené/zkopírované zkušenosti.

Pak jsem také prověřoval ty ohlasy a zkušenosti údajně spokojených obchodníků, jako je v první řadě Lucie Květoňová z Prahy. Jak se ukázalo, jsou to ohlasy falešné, fotky jsou zkopírované ze zahraničních stránek, takže je to celé vymyšlené s cílem vás přesvědčit. Jen se podívejte na ta jména, Lenka Filas, Jana Bilka, Jakob Doman. Typicky česká, že?

Takové stránky dělají binárním opcím strašně špatnou reklamu. Typicky totiž osloví někoho, kdo o nich nic neví, a podvodně ho nalákají k obchodování. Když pak dotyčná osoba obchoduje podle signálů z takového systému, výsledkem je ztráta. Takový člověk pak od obchodování odchází znechucený.

Jenomže skutečnost je taková, že na binárních opcích můžete vydělávat peníze, stejně jako třeba na akciích nebo komoditách. Úplně nechápu, proč se třeba tolik nemnoží rádoby zázračné obchodní systémy na akcie. Možná proto, že povědomí o nich je u lidí mnohem větší, takže by tak snadno neuvěřili, že jim někdo nebo něco bude vydělávat peníze jen tak zadarmo. Binární opce jsou relativně neznámé, takže je snadnější lidi přesvědčit…

V každém případě si je můžete vyzkoušet na demo účtu zdarma a pak se rozhodnout, jestli je chcete skutečně obchodovat a pokusit se s nimi vydělávat peníze.

Shrnutí
Datum
Název
ProfitOnline na PracujOnline.net
Hodnocení
11stargraygraygraygray

10 komentářů u „Pozor na PracujOnline a Profitonline, neříkají pravdu

  1. johny texy lelit

    Podvod jak Brno, už tam mají vložené i příspěvky z 29.12.2015, 30.12.2015, na takové lidi poslat *, aby s nimi udělali pořádek, naše policie a soudy jim lezou pouze do p.dele, čím to asi bude, že by vyššími
    platy než od státu, na tyto lidi placených z naších daní by se měl někdo podívat, ale asi není kdo

Napsat komentář