Pravidla binárních podvodů

podvodNa těchto stránkách se můžete často dočíst upozornění na podvody spojené s binárními opcemi. V tomto článku se dozvíte, co je spojuje, podle jakých pravidel vznikají.

Na podvody upozorňují v některých případech samotní regulátoři, např. ČNB zde. Ale drtivá většina jejich pozornosti unikne. Hlavním důvodem je určitě skutečnost, že nové vznikají skoro každý den, takže je velmi obtížné je všechny sledovat.

Nicméně jejich pojítkem je vždy nabídka vydělávání peněz prostřednictvím binárních opcí, i když někdy je vám o samotném nástroji pomlčeno až do konce. A vždy je nabídka zadarmo, tedy údajně nemáte nic platit, abyste mohli získat systém/strategii/program/obchodní signály, které vám mají zajistit zisky.

Zkrátka řečeno peníze zadarmo, což by mělo být první varovným signálem. Ale aby vás někdo obral o peníze, musíte mu je poslat, což se v tomto případě děje nepřímo. Po registraci jste totiž donuceni si otevřít obchodní účet u určitého brokera a poslat na něj peníze.

A o tyto své peníze přijdete, protože dodaný obchodní systém je prodělečný, takže vám je prodělá. Tím to pro vás celé skončí. Podvodníci dostanou provizi od brokera za to, že mu přivedli nového zákazníka. To je celý princip podvodů. Zde najdete další návod, jak je poznat.

Podstatné je to, že pokud nikomu nepošlete peníze a ani neposkytnete údaje od své platební karty, nemůžete o peníze přes podvod na binárních opcích přijít.

Z toho také vyplývá, že podvodníci soustředí své největší úsilí (lži) na to, aby vás přesvědčili, abyste své peníze někam poslali.

Napsat komentář