Proč je ProfitSignalsPro podvod

ProfitSignalsProV této recenzi se budu věnovat generátoru obchodních signálů pro binární opce jménem ProfitSignalsPro. Je to podvod.

Na jednom nejmenované informačním serveru jsem zahlédl reklamu na vysoké výdělky v eurech, a tak jsem s tušením, že se to týká binárních opcí, kliknul. A měl jsem pravdu. Nějaký Pavel M. mi ve video prezentaci tvrdil, že jezdí po celém světě a vydělává tisíce eur měsíčně díky obchodnímu systému Profit Signals Pro.

Ten mu ukazuje obchodní signály, aby věděl, jaké binární obchody má otevírat. To pak údajně vede k velkým ziskům.

Abych se přiznal, byl jsem trochu líný to analyzovat do detailů, tak jsem nejdřív pohledal a našel tyto recenze na A1Finance a CZinvestor. Obě dokazují, že ProfitSignalsPro je podvod. Argumenty tu shrnu.

Anonymita

Jedním ze společných rysů podvodů s binárními opcemi je anonymita nabídek, nikdy se nedohledáte skutečného jména nebo společnosti, které byste si mohli prověřit a ověřit finanční licenci na poskytování finančního poradenství.

A to je přesně také případ ProfitSignalsPro, naprosto anonymní záležitost.

Nesmyslné výsledky

Ve videu si můžete všimnout obchodů s klasickým high/low opcemi, které mají intradenní splatnost, ovšem návratnost ve stovkách eur.

S takovou návratností by se to opravdu vydělávalo snadno, problém ale je, že takovou návratnost žádný broker nenabízí, ty výpisy obchodů jsou zfalšované.

Bankovní účty

To samé platí pro bankovní účty, jsou to ty samé zfalšované výpisy, které byly použité už u SuperAlertsPro, takže se jim vůbec nedá věřit.

Program

Výsledky programuA že se jedná o pouze přejmenovaný podvod SuperAlertsPro, dokazuje srovnání obou aplikací, jsou navlas stejné.

Takže je to evidentně tak, že předchozí podvod byl pod původním názvem už moc profláknutý, tak ho podvodníci prostě přejmenovali a udělali mu novou prezentaci.

Ovšem zkušeností je s minulou verzí dost a dost na to, aby bylo na místě varování se ProfitSignalsPro vyhnout.

Shrnutí

ProfitSignalsPro je pouze přejmenovaný starý podvod, který je připraven vás připravit o peníze přes nefunkční obchodní systém.

Funkční obchodní systém na vydělávání peněz na binárních opcích je nejlepší si postavit vlastní s využitím demo účtu, na kterém nic neriskujete a který je úplně zadarmo.

Shrnutí
Datum
Název
ProfitSignalsPro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář