Proč je Ultimate4Trading podvod

Ultimate4Trading CzechVody podvodů s binárními opcemi nezůstaly dlouho stojaté, do Česka totiž zavítal Ultimate4Trading Czech.

Jedná se poměrně dlouho známý podvod v zahraničí, viz. tato recenze Ultimate4trading, takže nebylo třeba dlouhého zkoumání, aby bylo jasno.

Pro nezkušené uživatele a lidi neznající principy burzovního a binárního obchodování to ale může být velmi zrádná past. Video prezentace, kde údajný tvůrce systému John Cross vysvětluje podstatu Ultimate4Trading, je celkem působivá.

K tomu se přidává hromada webu s falešnými recenzemi, počínaje Startup365, které často vypadají velmi profesionálně a dodávají novému systému na důvěryhodnosti. Všechno je to ale bohužel rozsáhlý podvod, kolem kterého byla vytvořena série podpůrných webových stránek.

Zrádný Ultimate4Trading

To nejhorší ale na tomto systému je, že velmi snadno oklame prostřednictvím demo účtu. To funguje tak, že vám dá k dispozici virtuálních 500 eur a obchodní signály. Vy pak jen klikáte na obchody, které chcete uskutečnit.

Systém je napojený na skutečná burzovní data, ale celkové obchodní výsledky falšuje. A to tak, že u mnoha ztrátových obchodů prostě přepíše výsledek na zisk, takže vám virtuální zůstatek na účtu rychle roste. Získáte tak dojem, že strategie Ultimate4Trading skutečně nese zisky.

Na základě těchto zkušeností si pak otevřete skutečný účet, vložíte na něj své peníze, a budete stejným způsobem pokračovat v obchodování. Jenomže skutečné obchody s reálnými penězi přepisovat nejde, takže ztráty budou ztráty a vy o své peníze začnete přicházet.

A protože budete u brokera EZTrader, který má naprosto nechutné podmínky pro výběry peněz, je dost velká šance, že své peníze už neuvidíte.

Závěr

Ultimate4Trading poskytuje vlastní falešné demo, které uvádí nepravdivé výsledky obchodů, čímž leckoho snadno oklame a přesvědčí k investování vlastních peněz. To ale končí ztrátami.

Jestli si chcete binární opce skutečně vyzkoušet a zjistit, jak se s nimi dají vydělávat peníze, vyzkoušejte si skutečný demo účet zdarma, který je neomezený a poskytuje reálné výsledky.

Shrnutí
Datum
Název
Ultimate4Trading Czech
Hodnocení
21star1stargraygraygray

3 komentáře u „Proč je Ultimate4Trading podvod

  1. Ivo Adamčík

    Mohu jen potvrdit výše napsaná slova. Taky jsem se registroval do demo účtu, tento jev , kdy byl obchod ztracen a přitom v konečné fázi ziskový, jsem zpozoroval asi po třetí návštěvě demo účtu, bohužel na poprvé si toho nevšimnete. Naštěstí zůstalo jen u demo účtu.
    Ivo

Napsat komentář