Recenze podvodu Free Diamond App na binárních opcí

recenzepodvodufreediamondapp

V sobotu není možné binární opce obchodovat, takže je výpis podvodný.

Binární opce sice jsou standardním finančním nástrojem, ale z nějakého důvodu mnohem víc lákají podvodníky než například Forex nebo akcie. Jedním z těchto podvodů je Free Diamond App, o němž je dnešní recenze.

Tento systém vám slibuje, že vám bude automaticky obchodovat účet a vydělávat peníze. Přesvědčit se vás o tom snaží mimo jiné tím, že ukazuje velmi ziskový výpis obchodů. Úspěšnost má dosahovat přes 90 procent.

Všechno jsou to samozřejmě nereálné sliby, vlastně docela obyčejné lži, a říkají to nejen naše zkušenosti. Takové úspěšnosti dlouhodobě nedosahuje žádný systém, natož Free Diamond App, který je nabízen zadarmo. Autoři sice tvrdí, že normálně stojí stovky eur, ale není tomu tak, peníze za něj nikdy chtít nebudou, tím si můžete být jistí.

Pokud chcete důkaz, že jsou výpisy obchodů vymyšlené, podívejte se na obrázek u tohoto článku, kde řada ziskových obchodů se sobotním datem. Těm podvodníkům unikl drobný detail, v sobotu jsou burzy zavřené a binární opce není možné obchodovat…

Prostě taková nabídka je jako kdyby vám někdo sliboval, že za vás bude podnikat a odvádět vám zisky. Z tohoto přirovnání je už snad jasné, že se jedná o nesmysl.

A co za ním stojí? Podle našich zkušeností, je to placená reklama brokera, který se takto snaží získat nové obchodníky s pomocí lží, když se vás snaží přesvědčit, že vám nějaký systém může zadarmo vydělávat. To možné není, za každým výdělkem stojí práce, a to vás čeká i u binárních opcí, pokud s nimi chcete opravdu vydělávat. Nejlepší je začít na demo účtu, kde si je můžete vyzkoušet zadarmo.

Shrnutí
Datum
Název
Free Diamond App
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář