Špatné zkušenosti s brokerem binárních opcí ETX Capital

Při našem pátrání na ohlasy o brokerech jsme narazili na jednu poměrně zásadní zkušenost s ETX Capital. Obvykle se zpětné vazbě od jednoho obchodníka nedá přikládat největší význam, protože nikdy nevíte, kdo za ní stojí, jestli je reálná a podobně.

Ovšem tento obchodník poskytl ve své recenzi citaci ETX Capital, která je z hlediska obchodování binárních opcí velmi podstatná, původní článek: http://www.webove-stranky-brno.cz/negativni-zkusenosti-s-etx-capital.

Jde totiž o to, že broker zcela otevřeně přiznává, že aplikuje na binární opce spread, což je poměrně zásadním důvodem, proč u něj neobchodovat.

Standardem je obchodování bez rozdílů mezi nákupní a prodejní cenou a bez jakýchkoliv dalších poplatků. Pokud je někdo zavádí, stává se zcela nekonkurenceschopným.

Kdo se tedy rozhoduje, u koho bude obchodovat, měl by tuto zkušenost s ETX Capital vzít v úvahu. Kdo už u něj obchoduje, měl by se zaměřit na to, za jaké ceny jsou jeho obchody uzavírány.

Shrnutí
Datum
Název
ETX Capital broker
Hodnocení
11stargraygraygraygray

2 komentáře u „Špatné zkušenosti s brokerem binárních opcí ETX Capital

  1. jan

    Ano jak ETX tak i GKFX mají spredy všude ale jsou dost nepatrné, kromě spredů této společnosti nic neplatíte a máte všechny služby zdarma, u ostatních brokerů nemáte sice tolik spredů ale máte tam poplatky všude, poplatek za vedení účtu, poplatek za obchodního splecialistu, poplatek ze zisku, spred zaplatíte jen jednou a ať si vyděláte jakoukoliv částku je vaše, pro ty co neví co je spred je to vlastně cena za to že jste mohl vstoupit na trh, třeba uzavřete pozici na 1000 usd a ta vám roste, uzavřete ji na 2500 usd a z toho samotný spred bude třeba 10 usd což je naprosto zanedbatelná částka když shrnete co vám nabízí za služby zdarma

Napsat komentář