Tomáš Stodola podvodník s binárními opcemi – recenze

Tomáš StodolaDalším z podvodů, před kterými je třeba se mít na pozoru, má na svědomí Tomáš Stodola. Stejně jako Tomas Vlas zneužívá binární opce, i když s nimi evidentně nemá žádné zkušenosti.

Vlastně se jedná o kopii, ten web je úplně stejný, jen se změnilo jméno v textu a pod fotkou na Tomáš Stodola. Viděli jsme také několik zahraničních webů, které vypadají úplně stejně, jen se mění jména. To je nejlepší důkaz, že se jedná o podvod, že tento člověk s tímto příběhem prostě neexistuje.

Při kopírování těch stránek si autoři ani nedali práci s opravami chyb, jako třeba u výpočtu zisků z obchodování podle úspěšnosti. To svědčí o tom, že se binárním opcím vůbec nevěnují a vůbec jim nerozumí.

Opět je to pravděpodobně jen placená reklama, jejíž cílem je získat nové zákazníky pro brokera. Kdo tomu příběhu uvěří, ten se vrhne do obchodování podle nefunkčního návodu Tomáše Stodoly a prodělá svůj vklad. To je ten nejpravděpodobnější scénář.

Takže i tady platí, že je třeba uvažovat selským rozumem a zůstat nohama na zemi. Úspěch nepřichází hned a peníze nejsou zadarmo. Binární opce vám budou vydělávat peníze, jen pokud jim věnujete patřičný čas a úsilí. Otevřete si nejdřív bezplatný demo účet a zkuste si bez rizika, jestli vám to půjde.

Shrnutí
Datum
Název
Tomáš Stodola binární obchodník
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář