Tomas Vlas – recenze a osobní zkušenosti

tomasvlasJako obchodníci binárních opcí můžeme snadno posoudit, které návody na obchodování mají smysl, které jsou chybné a které dokonce záměrně. Opce si vzal za terč Tomas Vlas a postavil na nich svůj podvod.

Řekněme si hned na úvod, že žádný Tomáš Vlas neexistuje, jeho stránka je jen reklama na brokera Anyoption, který se netěší nejlepší pověsti. Web je jen kopií podobných podvodů, autor jen přepsal jméno.

Princip je jednoduchý, je vám podán působivý příběh řidiče kamiónů, kterému se moc nedařilo, než objevil binární opce, pak se z něj rychle stal milionář. A říká, že z vás se může stát rychle taky, pokud se budete držet jeho rad.

A co Tomas Vlas ve své recenzi radí? Obchodujte opce ve směru pohybu ceny a zaručeně budete vydělávat velké peníze. A to je ten hlavní problém, tak jednoduché to není. Zatajuje vám při tom spoustu důležitých informací a z investování dělá hru pro malé děti.

Ovšem obchodování binárních opcí je seriózní činnost, která vám může peníze vydělat, ale také prodělat. Proto určitě nenásledujte jeho rady a nevrhněte se do obchodování po hlavě u Anyoption, protože byste své peníze velmi pravděpodobně ztratili.

Pokud skutečně máte zájem o vydělávání peněz tímto způsobem, nejdříve si otevřete demo na binární opce a zkoušejte si obchodování bez rizika. Až pak, pokud se vám bude rozumně dařit, můžete postoupit na reálné peníze. Ale vždy postupujte s maximální opatrností.

Shrnutí
Datum
Název
Tomas Vlas binární obchodník
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář