Brokeři

Pokud chcete obchodovat binární opce, broker je ten, koho potřebujete. Je to makléřská společnost, která obchodování zprostředkovává. To znamená, že si u ní otevřete účet, na který složíte peníze, se kterými pak budete obchodovat. Můžete také požádat o demo, na kterém si budete moci vše vyzkoušet bez rizika s virtuálními penězi.

Brokery na binární opce najdete na celém světě, ale pro občany České republiky je vhodné volit ty, které sídlí v Evropské unii. Ti totiž podléhají finančnímu dozoru a peníze u nich jsou pojištěné proti úpadku brokera.

Top broker na binární opce, kryptoměny a Forex

BrokerMin. vkladMin. obchodPojištěný vkladLicenceČeštinaDemo bez vkladu 
IQ Option$10$1AnoAnoNeAnoNavštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři. CFD jsou komplexní nástroje a kvůli velké páce existuje vysoké riziko, že s nimi rychleji ztratíte peníze. 74 až 89 procent účtů retailových investorů ztrácí při obchodování s CFD peníze. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují a jestli si můžete dovolit riziko přijít o peníze.

Napsat komentář