Varování, Pattern Trader je podvod – recenze

Pavel Buřič - Pattern Trader

Zdroj: Opcebinarni.cz

Na českém internetu se objevil nový podvod jménem Pattern Trader. Pavel Buřič s ním slibuje velké zisky, více v této recenzi.

Pattern Trader neboli Patternový Obchodník má být schopný vydělávat na binárních opcích 2200 eur denně neboli 60 tisíc korun denně. To by znamenalo více než milion korun za měsíc.

Navíc tento obchodní program má být zadarmo, takže tu máme bezplatnou továrnu na milionáře? Samozřejmě, že ne, Pattern Trader je totiž podvod.

Z logiky věci vyplývá, že peníze nemůžou být zadarmo, a proto pokud vám někdo slibuje bezplatné výdělky, neříká vám asi úplně všechno.

Vskutku, tato recenze vysvětluje, že program není zadarmo, protože vám nebude zpřístupněn, dokud nevložíte peníze na obchodní účet u brokera binárních opcí, kterého si nebudete moct vybrat.

A v tom v podstatě spočívá celý podvod, budete muset někam poslat peníze, obchodní program je vám pak prodělá, a vy už je nikdy neuvidíte. Jednodušší to být už nemůže.

Pokud jste stále na pochybách ohledně Pattern Traderu, vězte, že důkazy o podvodu jsou hmatatelné. V první řadě jsou to recenze, které jsou naprosto fiktivní, protože využívají fotky lidí posbírané různě po internetu.

A pak je tu jméno Pavel Buřič, které je v německé verzi tohoto programu nahrazené Philippem Schneiderem, i když jsou webové stránky jinak naprosto stejné a předkládají vám naprosto stejný příběh.

Pattern Trader je tedy mezinárodní podvod, jehož jedna z verzí je ta česká, dočkala se pouze překladu a určité drobné lokalizace v podobě výměny vlajky, jména hlavního aktéra a jmen lidí, kteří s tímto programem nemají zkušenosti.

Rada na závěr, vůbec nezkoušejte s tímto programem obchodovat. Jakmile byste mu svěřili své peníze, jejich osud by byl zpečetěn a už byste je nikdy neviděli. Ten software by vám je prodělal dříve, než byste si stihli uvědomit, co se vlastně stalo a čeho jste se stali obětí.

Pokud chcete skutečně vydělávat peníze s binárními opcemi, naučte se to nejdřív na demo účtu, nikdo jiný to za vás neudělá.

Shrnutí
Datum
Název
Pattern Trader
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář