Varování před Czech Method, je to podvod!

Czech MethodBinární opce si pro nečestné účely vypůjčil nový podvod pod názvem Czech Method. Najdete u něj jména Jakub Petrák, Tomáš Horák a Jakub Petrů.

Nabídka Czech Method je tak neuvěřitelná, že by sama o sobě měla být varováním. Petrů slibuje, že vám tento obchodní systém vydělá během měsíce stovky tisíc dolarů, jinak dostanete vyplaceno deset tisíc dolarů jako kompenzaci.

Takže tu máme zaručené výsledky, ale je tomu skutečně tak?

Zkušenosti s Czech Method

Stačí krátce zapátrat, a hned zjistíme, že se nejedná o skutečnou nabídku, viz. třeba tato recenze Czech Method.

Jedná se totiž o v zahraničí dobře známý podvod, který je klonován pod názvy jako The Brit Way, The Malay Method, Aussie Method nebo Irish Method. A zkušenosti reálných uživatelů jsou jednoznačně negativní, tento systém ziskový není.

Zahraniční zkušenosti s Czech MethodA Česká metoda (Czech Method) je pouze jedním z mnoha klonů tohoto systému, je to vidět na obrázku vpravo, je použita úplně stejná grafika a stejná prezentace, jen se změnily tváře a jména.

Když si pak porovnáte jednotlivá videa, zjistíte, že byly použité i stejné výpisy z obchodních a bankovních účtů, se stejnými jmény, ovšem recenze k nim namluvili různí herci v různých jazycích! Není tedy pochyb o tom, že je Czech Method podvod, potvrzují to i rozvíjející se diskuze na českých webech.

Jak to funguje

Princip fungování Czech Method je velmi prostý. Autoři tohoto projektu se nechají platit brokerem Titan Trade (neregulovaný) za přivádění nových zákazníků, takže si vymysleli tento příběh, aby přesvědčili co nejvíce lidí k otevření nového obchodního účtu u tohoto brokera a vložení peněz na něj.

Proto jim k tomu dodají i obchodní systém. Ten ale ziskový není, takže jim peníze prodělá. A žádná kompenzace ve výši deseti tisíc dolarů pak samozřejmě nepřijde. Ostatně není ani kde ji uplatnit, protože Czech Method neposkytuje žádné kontaktní údaje.

Hodnocení

Czech Method je českou verzí mezinárodního podvodu, který má potenciál vás připravit o peníze, pokud mu je svěříte. Je to naprosto neprůhledný program, který jste nuceni obchodovat rovnou s vlastními penězi.

Binární opce vždy testujte nejdřív na bezplatném demo účtu s virtuálními penězi, můžete si tak ověřit ziskovost jakéhokoliv obchodního přístupu či nápadu.

Shrnutí
Datum
Název
Czech Method
Hodnocení
11stargraygraygraygray

1 komentář u „Varování před Czech Method, je to podvod!

  1. slávek

    bože lidi kak jste houpí divím si e jste tak nohatí asi máte štěstí chytrý nemusíš býtale štěstí musíš stačí si pustit tu cílenou stupidní reklamu kde nějaký vyhrabaný komparz kterému nedovolí ani pouýít svůj falešný projev a diktujou mu co má mlít za kraviny..to je ubohost na kterou skočí jen debil.na facebooku mají vysazené s voje scouoty,reklama funguje dnes velmi rychlevy si s nimi začnete psát a oni přesně podle programu vás zpracuji

Napsat komentář